top of page

TULTAŞ
 

Şirketimiz 2024 Yılında İstanbul Sarıyer maslak mahallesinde Kurulmuştur. Kuruluş Amacı Dünya Ülkelerine Her Türlü Ürünü Satmak   için Kurularak Yüzlerce iş ortağı İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermektedir. Şirketimizin 20 Yılı Aşkın İhracat tecrübesinin Ardından Yapılan çalışmalar İle Kurulmuştur. Eski İhracat Şirketleri Kapatılarak Tek çatı Altında toplanılmıştır. Uluslararası olarak Hedefimiz. GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Kurduğu TÜRK Devletinin Küresel Alanda Temsil Etmektedir. Slogan olarak ,;

Tüccar, milletin emeğinin ve üretiminin takdir edilmesi için eline ve aklına güvenilen ve bu güvene layık olduğunu göstermesi gereken kişidir.

 

ATATÜRK
Limandaki Kargo Gemisi

Kalite Garantisi

Şirketimiz Tüm Dünya sertifikalarına Sahip olan Tüm belgeler ile Uluslararası Standartlara uygun  Olarak Sertifikasız İnsan Sağlığına Zararlı Hiç Bir Ürün üretilmemektedir.   Hedefimiz Kaliteli ürünleri tedarik edip siz Değerli müşterilerimize Sunmaktır.  Bu nedenden Ötürü Tüm ürünlerimiz Sigortalıdır ve Kalite Belgelerine Sahiptir. Uluslararası olarak Korkusuz ve Güvenle Ticaret yapabilirsiniz.

Saygılarımızla 

bottom of page